حریم خصوصی

 

ما که هستیم : (اطلاعات سازمانی , فردی , دفتری)

 وبسایت اینترنتی رفاه شهروند به آدرس دامنه  RefahShahrvand.Com و یا RefahShahrvand.ir  به مدیریت سجاد اسرافیلی  با شماره تماس دفتری 03152418525 و ادرس مبارکه , خیابان شهید منتظری , مجتمع طلا , طبقه دوم , واحد 27 در حال خدمت رسانی به کاربران گرامی می باشد.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

نام و نام خانوادگی شماره تلفن و یا شماره موبایل آدرس پست الکترونیکی شما و دیگر اطلاعات شما …

چرا به ادرس ایمیل احتیاج داریم ؟

هنگامی که در وب سایت ثبت نام می کنید، آدرس ایمیل شما را جمع آوری می کنیم. آدرس ایمیل شما ممکن است برای مدیریت حساب بکار برده شود (برای مثال درصورتی که پسورد خود را فراموش کردید، پسورد شما به آدرس ایمیل شما ارسال می شود). اگر از وب سایت ما محصولی را خریداری کنید، ممکن است برای تایید سفارشات از آدرس ایمیل شما استفاده کنیم. اگر تغییراتی در پروفایل ایجاد کنید و یا درباره خدمات اطلاعاتی بخواهید ، برای تایید تغییرات و همینطور ارسال اطلاعات مورد نظر شما به آدرس ایمیلتان نیاز داریم .همچنین ممکن است برای آگاه کردن شما از اخبار و تغییرات جدید نیز از ایمیلتان استفاده کنیم، برای مثال ممکن است نحوه دسترسی شما به خدمات آنلاین ما تغییر کرده باشد ویا خدمات جدید و پیشنهادات خاصی در وب سایت ما ارائه شده باشد که فکر می کنیم برای شما جالب خواهد بود.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می کنیم

 اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می شوند. این به این معنا است که ما می توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

 اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می داریم، از جمله هر گونه داده ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

استفاده از کوکی ها و دستگاه های ذخیره سازی دیگر

 اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی ها یک سال طول خواهد کشید.

کوکی ها فایل های اطلاعاتی هستند که روی کامپیوتر ذخیره می شوند تا به وب سایت ها کمک کنند که شما را بخاطر بیاوراند . با استفاده از کوکی ها درباره نحوه استفاده شما از وب سایت مان اطلاعات جمع آوری می کنیم.

فعالیت های مرورگر شما هنگام بازدید از سایت

اگر از سایت استفاده می کنید کامپیوتر شما با استفاده از کوکی ها چند جستجوی اخر شما را ذخیره می کند. ما نیز مکان هایی را که جسجو کرده اید را ذخیره خواهیم کرد (مانند کد پستی و موقعیت جغرافیایی ) این کار امکان این را می دهد که در هنگام استفاده مجدد از سایت دوباره همان جستجو گذشته را تکرار کنید. یا اینکه بدون نیاز به دوباره وارد کردن مکان مورد نظر، موضوعات دیگر را جستجو کنید. این اطلاعات فقط روی کامپیوتر شما ذخیره می شود . هنگامی که شما از سایت استفاده می کنید اطلاعاتی درباره فعالیت های شما جمع آوری می کنیم که برخی از این اطلاعات عبارتند از:

آدرس ای پی کامپیوتر شما (این ادرس یک یک شماره دیجیتالی 12 رقمی منحصر به فرد است که برنامه های اینترنتی به وسیله کامپیوتر آن به وسیله آن شناسایی می کند و با آن شناسایی می کند و با آن ارتباط برقرار می کنند)

نوع مرورگری که شما استفاده می کنید (مرورگر برنامه ای است که شما برای دیدن وب سایت ها از آن استفاده می کنید مانند اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری، گوگل کروم)

زمانی که شما وارد وب سایت شده اید و مدت زمانی که از وب سایت استفاده کرده اید

URLمرجع شما (سایتی که شما برای دسترسی و ورود به وب سایت ما از آن استفاده کرده اید)

می توانیم موقعیت مکانی شما را ببینیم

بررسی نحوه استفاده از خدمات انلاین

ممکن است در مورد فعالیت هایی که انجام می دهد هنگام استفاده از خدمات انلاین وبسایت اطلاعات را جمع اوری کنیم و یا ممکن است برای این کار از سازمان های دیگر کمک بگیریم به این ترتیب که انها این اطلاعات را جمع اوری می کند و نتایج را در اختیار ما قرار می دهند از این اطلاعات در موارد زیر استفاده می شود

دیدگاه ها :

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده ها ارائه می شود جمع آوری می کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

رسانه :

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

تحلیل امار ها

برسی صفحات و مسیر هایی که توسط بازدید کنندگان و یا کاربران خدمات انلاین استفاده شده است

سازمان دهی تبلیغات و یا پیشنهادات مانند اگهی های خدمات انلاین وبسایت و خدمات انلاین سازمان ها و کمپانی های دیگر

برسی نحوه استفاده از اگهی های تبلیغاتی اینترنتی ما و همینطور برسی لینک های سایت ما که در وبسایت های همکاران ما

بازاریابی مستقیم:

برای فراهم کردن محصولات خدمات ویا اطلاعاتی که شما تقاضا کرده اید ممکن است اطلاعات را درا ختیار یک یا چند سازمان دیگر قرار دهند.

شرکت های دیگر شبکه اینترنتی

دولت ها و سازمان های تجاری دیگر مانند استاندارد های تجاری و پلیس

بعضی اوقات دپارتمان های دولتی پلیس وسایر سازمان های اجرایی از ما می خواهند که اطلاعات جمع اوری شده توسط این وب سایت را در اختیار آنها قرار دهیم. اگر چنین اتفاقی رخ دهد و مبنای قانونی و حقوقی درستی برای درخواست اطلاعات شخصی شما وجود داشته باشد ، ما این اطلاعات را در اختیار سازمانی که تقاضا کرده است قرار خواهیم داد.

وقتیکه ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم ممکن است آنها را به جاهای دیگری بفرستیم. وقتی چنین کاری انجام می دهیم همه اقدامات امنیتی مناسب انجام می پذیرد تا مطمئن شویم که اطلاعات شخصی و حقوق شما کاملا محفوظ خواهد بود. وقتی اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار می دهید معنا این است که شما با این موارد موافقت کرده اید.

حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در وب سایت خود از سیاست های امنیتی و تکنولوژی هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.

در بخش خدمات آنلاین لینک های فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان ها و شرکت های دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها آنها را مطالعه کنید.وقتی شما اطلاعات شخصی خود را در اختیار این وب سایت ها قرار می دهید و یا اطلاعات شما از طریق کوکی ها دراختیار این وب سایت ها قرار می گیرد آنها می توانند با توجه به قوانین خودشان هرطور که بخواهند از این اطلاعات استفاده کنند. امنیت هیچ یک از این وب سایت ها را تضمین نمی کنیم و درباره اطلاعات، محصولات و خدماتی که از طریق این وب سایتها در اختیار شما قرار می گیرد و سیاستهای امنیتی این وب سایتها مسئولیتی نداریم. اگر شما از این وب سایت ها استفاده می کنید، مسئولیت عواقب به عهده خودتان است.