رفاه شهروند همیشه به دنبال بهترین ها بوده و بهترین ها را نیز در سبد پیشنهادی خود قرار میدهد

همیشه رضایت و قضاوت مشتریان و نظر آنها برای ما مهم بوده و تمام سعی خود را نموده ایم که بتوانیم افتخاری برای آنها باشیم
مفتخریم که تا به الان رضایت 100 درصدی مشتریان را در حوضه ضمانت اصل بودن کالا داریم.
ما ضمانت اصل بودن کالا را با اعتبارمان تضمین میکنیم.

 ضمانت اصل بودن کالا شامل چه مواردی است ؟

1- ما برای تضمین اصالت کالا , شرایط ویژه ای را در نظر گرفته ایم .

2- یکی از این شرایط ارائه کارت اصالت کالا به مشتریان می باشد.

3- در هر صورتی که مشتری به اصل نبودن کالا شک پیدا کند میتواند کالا را به فروشگاه رفاه شهروند بازگرداند.

4- از مواردی که میتوان برای مشتریان اطمینان ایجاد کرد . قرارداد فی ما بین فروشگاه ها و شرکت های معتبر  است.

5-  رفاه شهروند تنها با شرکت ها و تولیدی های معتبر که محصولات آنها دارای هولگرام و برچسب های معتبر و ویژه باشند طرف قرارداد میگردد.

6- ما از شرکت ها و فروشندگان کالا نیز تعهد ضمانت اصل بودن کالا را دریافت می کنیم.

7- ما به مشتریان احترام می گذاریم و  کارشناسانی را در تیم خود استخدام کرده ایم که سفارشات مشتریان را بازبینی کنند و در صورت وجود هرگونه مشکل آن را رفع کنند.

8- پس از بازبینی و بازرسی ، تایید و مهر خود را بر روی جعبه محصول  و فاکتور آن ها درج کنند .

نکته ای از آقای شهروند

دانستن این  نکته خالی از لطف نیست که بدانید  تولید کننده ی کشور در اصل بودن کالا هیچ دخل و تصرفی ندارد. و این برند معتبر است که اصل بودن کالا خبر میدهد . بسیاری از کالا های موجود در بازار ایران و سایر کشور ها از  چین است  و این تنها به دلیل خط تولید ارزانتر در این کشور است .

هولگرام دلیل بر  با کیفیت بودن کالا نیست اما با این حال که  مشتریان و کاربران بر این موضوع مسلط اند فروشگاه رفاه شهروند کالاهای اصل و مرغوب با برچسب هولگرام را در اولویت سبد های خرید خود قرار می دهد.

کاربر چگونه میتواند قبل از خرید از اصل بودن کالای خود اطمینان حاصل کند ؟

سیستم رفاه شهروند یک سیستم کالارسانی و کالافروشی هوشمند است که به روش سنتی و مدرن کار می کند. بر اساس این موضوع خرید کالای نامرغوب در این فروشگاه صفر است. مگر در روش خرید سنتی که مشتریان خود درخواست خرید این دسته کالا را داشته باشند.

با توجه به شرایط استثنایی رفاه شهروند متوجه خواهید شد که  کاملا در کار خود هوشمند عمل می کند و همیشه سعی در بهترین بودن دارد.

رفاه شهروند به هیچ عنوان سود خود را در اولویت قرار نخواهد داد و همیشه جهت کسب رضایت مشتری فعالیت کرده است ، این موضوع باعث می شود که جنس نامرغوب هرچند با حاشیه سود بالا در فروشگاه قرار نگیرد و در انتها باعث می شود اجناس غیر اصل و نا مرغوب و خراب به فروش نرسد.

رفاه شهروند و نمایندگان آن در خرید محصولات خود بسیار دقت نموده و اطلاعات کافی را از شرکت تولید کننده و محصول تولید شده نیز بدست آورده که در صورت لزوم پاسخ گوی کاربران و مشتریان عزیز باشد . در انتها با شرکت ها و فروشگاه های معتبر که دارای گارانتی و اصالت فیزیکی کالا هستند قرار داد اخذ نموده و نیز خود و شرکت تولید کننده را نسبت به مشتری متعهد می نماید.

از ویژه گی های فروشگاه رفاه شهروند احراز هویت اجناس و شرکت تولید کننده در صفحه محصول و فروشگاه می باشد که پس از این تصمیم گیری ، برند ها در صفحه اصلی قرار گرفته شد که میتوان به راحتی اجناس را بر اساس برند معتبر شما فیلتر کرد.

رفاه شهروند در همه شرایط و موارد حق را به مشتری می دهد ، پس اگر محصولی اصل از سمت فروشگاه به مشتری تعلق نگرفت؛ مشتری میتواند ظرف مدت (10) روز جنس خریداری شده را برای ما بازگرداند.

تمام کالا های که سفارش داده می شود توسط کارشناسان انبار از لحاظ محتوی درون صفحه محصول و خود مشخصات محصول برسی می شود و پس از تایید مهر ناظر بازرسی اصالت کالا بر روی بسته محصول درج میشود.

بر اساس موضوع های مطرح شده تمامی کالاهای فروشگاه دارای ضمانت اصل بودن کالا است و رفاه شهروند به شکل ویژه ای کالای خود را ضمانت میکند.