بازگشت ۱۰ روزه کالا

ما فروشگاهی هستیم که همیشه بیشتر از اینکه نفع خود را در نظر بگیریم نیاز مشتری را در نظر گرفته ایم ، ما میدانیم مشتری همیشه به دنبال جنس اصل و مرغوب میگردد و نیز نیاز خود میداند که از کالای خود اطمینان حاصل کند و بازهم دوست دارد که از فروشنده خود گارانتی و ضمانت نامه دریافت نماید و ما وظیفه خود دانستیم که این شرایط را برای مشتریان در نظر بگیریم ما به دنبال ارسال کالا ,  کارت های اصالت کالا و گارانتی محصول را در اختیار مشتریان قرار میدهیم.

توصیه آقای شهروند

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.

بازگشت کالا به شرکت های گارانتی کننده

باتوجه به مذاکرات فراوان، فروشگاه ما تصمیم گرفت است که برای کالا های ارسالی خود ضمانت بازگشت ۱۰ روزه کالا قرار بدهد که در صورت ایجاد هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند کالا را به شرکت های گارانتی بازگرداند. بررسی مساله و بر طرف کردن مشکل در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و رفاه شهروند هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. بنابراین کلیه کالاهایی که در فروشگاه عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که رفاه شهروند اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. در صورت وجود هر گونه مشکل طبق درخواست مشتری ، کالای اصل و با کیفیت دراختیار ایشان قرارمیگیرد یا توسط شرکت گارانتی کننده مشکل را بر طرف می نمایند و یا وجه کالا به صورت کامل برای ایشان انتقال میابد.